Odalar

Ekonomik Oda
Standart Oda
Deluks Oda
Deniz Manzaralı Oda
Bahçeli Oda
Üç Kişilik Ekonomik Oda
Show More

EKONOMİK ODALARIMIZ

Kahvaltı avlusu katında bulunan Ekonomik odalarımız Otelimizin 2. katında bulunmaktadır. Lobinin bir alt katında olan odalarımız, kahvaltı avlusuna, çocuk oyun alanına ve çocuk havuzuna düz ayaktır. Tüm odalarımız balkonlu olup, 1 adet ek çocuk yatağı veya 1 adet bebek beşiği (park yatak) ilavesi ile konaklamaya uygundur.

 

STANDART ODALARIMIZ

Lobi katında bulunan Standart odalarımız Otelimizin 3. katında bulunmaktadır. Lobi katında olan odalarımız, havuza düz ayaktır. Tüm odalarımız balkonlu olup, 1 adet ek çocuk yatağı veya 1 adet bebek beşiği (park yatak) ilavesi ile konaklamaya uygundur.

 

DELUKS ODALARIMIZ

Lobinin bir kat üstünde bulunan Deluks odalarımız Otelimizin 4. katında bulunmaktadır. Odalarımız üst katta bulunduğu için önü açık, manzarası daha ferah ve büyük balkonludur. Havuz ve Lobi için 1 kat, Kahvaltı için 2 kat merdiven inmek gerekmektedir. 1 adet ek çocuk yatağı veya 1 adet bebek beşiği (park yatak) ilavesi ile konaklamaya uygundur.

 

DENİZ MANZARALI ODALARIMIZ

Deniz Manzaralı odalarımız Otelimizin 3. ve 4. katlarında sınırlı sayıda bulunmaktadır. Otelimizin Doğu tarafında bulunan Deniz manzaralı odalarımızda çift kişilik yatak veya iki ayrı yatak seçeneğimiz bulunmaktadır. Odalarımız balkonlu olup, yalnızca 1 adet bebek beşiği (park yatak) ilavesi ile konaklamaya uygundur.

 

BAHÇELİ ODALARIMIZ

Bahçeli odalarımız Otelimizin bahçe katında bulunmaktadır. Bahçeli odalarımızda yalnızca çift kişilik yatak seçeneğimiz bulunmaktadır. Odalarımızın bahçeye açılan terasları, kendilerine ait oturma alanları ve hamakları bulunmaktadır. Yalnızca 1 adet bebek beşiği (park yatak) / ilavesi ile konaklamaya uygundur. (Bu odalarımızda 3 yaşa kadar bebek kabul edilmektedir.)

 

ÜÇ KİŞİLİK EKONOMİK ODALARIMIZ

Üç kişilik ekonomik odalarımız Kahvaltı Avlusu katında bulunmaktadır. Lobinin bir alt katında olan odalarımız, kahvaltı avlusuna, çocuk oyun alanına ve çocuk havuzuna düz ayaktır. Tüm odalarımız balkonlu olup odaya herhangi bir yatak ilavesi yapılamamaktadır. Yataklar birleştirilebilmektedir.